سوالات متداول عمومی

چرا نمیتوانم وارد سایت شوم؟
چگونه وارد سایت شوم؟
چرا نمیتوانم وارد سایت شوم؟

قسمت پرتال وبسایت تنها در دسترس مشتریانی است که مجوز ورود برایشان صادر شده است، در صورت نیاز به پشتیبانی پیام دهید. اگر مشتری هستید و دسترسی ندارید، میتوانید درخواست خود را در صفحه تماس با ما ثبت کنید.

چگونه وارد سایت شوم؟

از قسمت بالای سایت و یا قسمت پاصفحه، روی لینک ورود کلیک کنید و شماره موبایل خود را وارد کنید، یک کد چهاررقمی یکبارمصرف برای شما پیامک میشود، کد را وارد کنید و شما به پرتال خود هدایت میشوید.

سوالات متداول در رابطه با پشتیبانی

پشتیبانی شامل چه کسانی میشود؟
پشتیبانی شامل چه کسانی میشود؟

پشتیبانی شامل مشتریانی که با مرکز قوی سیاه قرارداد برنامه‌نویسی و یا پشتیبانی امضا کرده اند میشود. همچنین پشتیبانی حرفه ای در مدت زمان قید شده در قرارداد ارایه میشود و پس از انقضا، پشتیبانی معمولی برای مشتریان درنظر گرفته شده است. بعلاوه، مشتریان میتوانند پس از انقضای مدت پشتیبانی، آن را تمدید کرده و از مزایای پشتیبانی حرفه ای بهرمند شوند.

سوالات متداول در رابطه با اینستاگرام

قرارداد پشتیبانی اینستاگرام یعنی چه؟
قرارداد پشتیبانی اینستاگرام یعنی چه؟

مرکز توسعه نرم افزاری قوی سیاه به مدت یکسال پشتیبانی فنی و امنیتی صفحه اینستاگرامی کسب و کار شما را به طور تخصصی بر عهده میگیرد و طی مدت قرارداد، مواردی از قبیل حفظ امنیت صفحه، ارایه پشتیبانی، رفع مشکلات صفحه، ارایه ابزار های مختلف مدیریتی و تمامی مواردی که در قرارداد ذکر میشوند را بر عهده میگیرد. لازم به ذکر است در پلن های پشتیبانی اینستاگرام، کاربر نیز موظف به رعایت مفاد قرارداد بوده و اگر بطور مثال رمز صفحه را بدون هماهنگی به اشتراک بگذارد، قوی  سیاه هیچ گونه تعهدی در قبال تبعات احتمالی نخواهد داشت.

سوالات متداول در رابطه با برنامه‌نویسی

تمرکز اصلی قوی سیاه در چه پلتفرمی است؟
تمرکز اصلی قوی سیاه در چه پلتفرمی است؟

قوی سیاه به طور گسترده در زمینه های مختلف برنامه‌نویسی فعالیت میکند، اما تمرکز اصلی ما در بستر وب و خصوصا سیستم مدیریت محتوای وردپرس است. در قوی سیاه میکوشیم قدرت وردپرس را بهتر به شما بشناسانیم و کمک کنیم تا بتوانید بهترین بهره را با کمترین هزینه از وردپرس بگیرید. مفتخریم ازسال 95 بیش از صدها افزونه و قالب استاندارد وردپرسی توسعه داده ایم که در کسب و کارهای مختلفی استفاده شده اند.

فهرست